همزمان با برگزاری نمایشگاه صنایع دستی فروشگاه رفاه پل کابلی/

ورکشاپ صنایع دستی ویژه کودکان و نوجوانان برگزار می شود

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از اجرای ورکشاپ صنایع دستی برای کودکان و نوجوانان همزمان با برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در فروشگاه رفاه پل کابلی تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی ، فرشاد به آفرین روز چهارشنبه 8 آذر با اعلام این مطلب افزود: کودکان و نوجوانان می توانند در این ورکشاپ بصورت زنده با نحوه تولید محصولات صنایع دستی آشنا شوند و خود نیز در انجام این فرآیند شرکت کنند که هدف از این امر آشنایی ملموستر کودکان با صنایع دستی است.

وی گفت: در روزهای پنج شنبه و جمعه، نهم و دهم آذرماه ، برنامه های فرهنگی شامل قصه خوانی، نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان و اجرای موسیقی سنتی از برنامه های جنبی این نمایشگاه خواهد بود.

معاون صنایع دستی استان در توضیح سایر برنامه های در نظر گرفته شده در این نمایشگاه  گفت: از ساعت 17 روز پنجشنبه 9 آذر با کارگاه آموزشی بسته بندی صنایع دستی میزبان  هنرمندان صنایع دستی خواهیم بود.

انتهای پیام/

 آدرس: تبریز – خیابان ارتش جنوبی – روبروی خیابان ارک              تلفن: 6-35546164   فاکس:35543953    کدپستی: 5137653363   ایمیل: info@eachto.ir